ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Змінені реквізити для оплати навчання.

УВАГА!!! УВАГА!!! Нові банківські реквізити Коледжу мистецтв та дизайну КНУТД, що діють з 1 січня 2020 року! Банківські реквізити для оплати освітніх послуг: Отримувач: Київський національний університет технологій та дизайну          Код ЄДРПОУ отримувача: 02070890          Банк отримувача: ДКСУ, м….
Далі

Увага! Вакансії студентської Ради КМД КНУТД

Оголошується відкритий конкурс на посади голів комітетів Студентської Ради Коледжу мистецтв та дизайну! Якщо ти відповідальний, якщо ти активний і той, хто прагне якісних змін, візьми участь у нашому конкурсі і приєднайся до нашої дружньої команди! Для цього тобі потрібно:1….
Далі

Онлайн конкурс «Hand-made в одязі»

Шановні учні 9-х, 11-х класів та випускники професійних ліцеїв! Запрошуємо вас до участі у конкурсі «Hand-made в одязі», який проводить онлайн кафедра моделювання швейних виробів нашого коледжу. Для участі в конкурсі треба, перш за все, надіслати запит у друзі нашої…
Далі

Підготовчі курси

З 19 червня 2019 року розпочинають роботу підготовчі курси. Запис проводиться 18 червня з 9.00 до 15.00 у каб.222 Майя Вікторівна Термін навчання 1 місяць. Вартість навчання 1350 грн за місяц.

Про перейменування коледжу

Відповідно до Законів України «Про вищу освіту» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», згідно наказу МОН України «Про перейменування відокремленого структурного підрозділу Київського національного університету технологій та дизайну» №95 від 10.02.2018р., наказу КНУТД «Про перейменування…
Далі