Подорож до Батурина

6 квітня цього року Історичний гурток КМД КНУТД і його керівник, Курко Т.В., запросили усіх бажаючих студентів і викладачів відвідати місто козацької слави — Батурин. Цього навчального року назву міста згадували і в листопаді 2018 р. у зв’язку з трагічними 310 роковинами  зруйнування міста і знищення його захисників, а весною, 20 березня 2019 р. — у зв’язку з 380-річницею від дня народження гетьмана І.Мазепи, що мав за козацьку столицю місто Батурин. Восени 2019 року будемо згадувати Батурин у зв’язку з 310 роковинами від дня смерті  того ж самого І. Мазепи.

Туристична агенція «Етнотур» надала для екскурсії чудовий автобус та прекрасного кваліфікованого екскурсовода. Екскурсантам дуже пощастило з погодою, видались приємні сонячні теплі дні.

Особливе захоплення викликала відроджена цитадель Батурина з будинком гетьмана, скарбницею і церквою! Розповідь місцевого гіда розкрила давні трагічні події цього міста. Вразив своєю пишною відродженою красою і палац К. Розумовського – останнього гетьмана козацьких вільних земель!

Відвідини вдалися на славу! Фотографи особливо були зацікавлені в зйомці такої непересічної натури! І в результаті, задоволені  педагоги і студенти вирішили зробити подібні екскурсії регулярними! Побачимо вже восени, чим здивує нас Історичний гурток!