Приймаємо гостей…

14 жовтня 2019 р. Україна вчергове святкувала День захисника України, який співпадає у нашій країні ще зі святом Покрови та Днем козацтва! Історичний гурток нашого коледжу вирішив відсвяткувати його разом із ветеранами АТО (ООС). Саме тому у гості були запрошені представники 101 окремої бригади охорони Генерального штабу капітан Желтоногов Андрій Леонідович та старший лейтенант Боровиченко Юлія Олександрівна.

До 17 жовтня, коли була призначена зустріч, цікавість зростала день за днем і година за годиною, і в результаті найбільша аудиторія Коледжу ледь вмістила всіх бажаючих! Студенти почули особисті розповіді ветеранів, отримали відповіді на питання, які цікавили студентів, а на останок відбулося нагородження учасників щорічного конкурсу плакатів до Дня захисників України та міні-концерт талантів Коледжу!

Це дійство затяглось за 2 години, але час пролетів непомітно! До рідної частини наші ветерани повернулись теж із подарунком — роботою учасників конкурсу, що взяла приз глядацьких симпатій!