100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

28 вересня 2018 року вся світова педагогічна спільнота відзначатиме 100-річчя від дня народження видатного українського радянського педагога В.О.Сухомлинського.

Василь Олександрович Сухомлинський

100-річчя В.О.Сухомлинського. План заходів

Студенти Коледжу мистецтв та дизайну КНУТД разом з кураторами Терещук М.О. та Мельник Л.С. завітали до Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О.Сухомлинського. Довідалися багато неймовірно цікавої інформації про плідну освітянську працю В.О.Сухомлинського від наукових працівників закладу, подивилися відео-документальні матеріали про нього. Нам також провели неймовірну цікаву  екскурсію «Музеєм рідкісної книги» на території бібліотеки. Бібліотекарі  люб’язно показали найдавніші книжки зі своїх фондів  (деякі видання датовані ще 17-м століттям) та навіть дозволили охочим обережно погортати «відносно новіші» стародруки (книжкові видання з позаминулого та початку минулого століття).

 

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога В.О.Сухомлинського 25 жотня 2018 року в Коледжі мистецтв та дизайну відбулася науково-практична конференція «Сухомлинський відомий та незвіданий». Серед учасників — почесний гість — Деркач Т.М., доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри професійної освіти в сфері технологій та дизайну КНУТД. Доповіддю «Спадщина В.О.Сухомлинського в підготовці майбутніх фахівців професійної освіти» Тетяна Михайлівна відкрила конференцію.

 

Позакласні читання, приурочені до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського з групою ПК-9-18. Викладач — Колодій А.М.

 

Виставка ілюстрацій до казок та оповідань В.О.Сухомлинського.

Учасники — студенти 1-2 курсів.

Викладачі: Онофрійчук Л.П., Перевертун Т.М., Колодій А.М., Яковенко О.Д.

Наш чудовий колектив!