Аудіовізуальне мистецтво та виробництво (анімаційна графіка)

Анімація — найдинамічніший засіб вираження, доступний творчим людям, який дає можливість показати нереальне — як реалістичне, переконливо відтворити фантастичні світи, зацікавити будь-якого глядача, донести ідею в доступному і яскравому вигляді.

У багатьох сферах сучасного життя мову анімації використовують для того, щоб передавати та роз»яснювати важливу інформацію, рекламувати товари чи послуги, забезпечувати актуальним контентом соціальні мережі.

Порівняно з іншими мистецькими дисциплінами, історія анімації достатньо коротка. Вона тісно пов»язана з розвитком технологій в сучасному світі. Поширення інтернету й мобільних технологій, створення доповненої та віртуальної реальностей, розвиток комп»ютерних ігор та мобільних додатків викликали зростання популярності анімації, яка в найближчі роки прогнозовано буде зростати.

На сучасному ринку праці спеціальність «анімаційна графіка» затребувана й конкурентоспроможна. Останнім часом вміння анімувати, зазначене в резюме художника-ілюстратора або графічного дизайнера, стає вагомим аргументом й підіймає його в рейтингу роботодавця, виділяє серед інших подібних спеціалістів.

Вміння зробити із статистичного зображення динамічне через декілька років увійде в стандарт професії дизайнера. Наші випускники працюють в анімаційних студіях, рекламних агентствах, агенціях з моушн дизайну, на телебаченні, в сфері створення комп»ютерних ігор , у видавництвах, а також займаються фрілансерською діяльністю.

Наші студенти вивчають основу основ — 12 принципів анімації, сформульовані В.Діснеєм, і відпрацьовують їх застосування на практиці. Пробують свої сили в стопмоушнанімації (пікселяція, перекладка, пластилінова, колажна, лялькова та експериментальні техніки). Займаються розробкою дизайну персонажів та локацій. Навчаються створювати сценарій, сторіборд та аніматік до своїх проєктів. Знайомляться з класичною покадровою 2D-анімацією. Опановують техніку швидкого анімаційного малюнку і класичного живопису, вивчають закони композиції, кольорознавство.

Окрема увага в освітньому процесі приділяється основам теорії дизайну, розумінню інформативно- комунікайного аспекту анімаційного дизайну, застосуванню його у сфері дизайнерської діяльності. Під час навчання студенти створюють анімовані логотипи й постери, інфографіку, експлейнери, анімовані рекламні ролики, музичні кліпи.

Студенти вивчають і застосовують у створенні своїх проєктів програми пакету Adobe: After Effects, Photoshop, Illustrator, Premier Pro, Animate, анімаційні програми Toon Boom Harmony, TVPaint.

Запрошуємо талановиту молодь прєднатись до нашого дружнього відділення!

Цінуємо творчу індивідуальність, навчаємо необхідному!

Вступні випробування на базі 9 класів:

  • українська мова (диктант);
  • рисунок.