Всеукраїнський інтернет-конкурс «Я-робототехнік!

Вітаємо студентів

ВСП «Фаховий коледж мистецтв та дизайну КНУТД»,

які взяли участь та стали переможцями

Всеукраїнського онлайн-конкурсу від НаУрок «Я — робототехнік!»

ДИПЛОМИ І СТУПЕНЯ: ДИПЛОМИ ІІ СТУПЕНЯ: ДИПЛОМИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Вакуленко Юліана (Дг-36)
Власенко Ярослава (Дг-29)
Гірса Анна (Дг-29)
Дзюбак Марія (Дг-29)
Карначова Софія (Тлп-4)
Коваленко Діана (Дг-35)
Корзаченко Марія (Дж-1)
Кравченко Катерина (Тлп-4)
Кучер Вероніка (Пк-22)
Ликова Уляна (Пк-22)
Малецька Поліна (Пк-22)
Мякота Марія (Пк-22)
Присяжнюк Богдана (Дг-28)
Різаненко Анастасія (Дг-34)
Сівак Дар’я (Дг-34)
Стасенко Артем (Дг-29)
Богданова Уляна (Дг-29)
Вєтрова Наталія (Дг-29)
Гула Єлизавета (Тлп-4)
Демчишина Катерина (Дг-34)
Дерлеменко Анастасія (Тлп-5)
Карабут Владислава (Д-33)
Кисельов Іван (Дг-29)
Корсун Вікторія (Дг-34)
Лєщинська Надія (Дг-37)
Мельник Марія (То-9)
Миронюк Софія (Дг-29)
Михальченко Діана (Дг-34)
Осадча Юлія (Дг-34)
Павлик Анна (Ді-11)
Падалка Юлія (Дг-28)

Бацева Марія (Дж-1)
Вороніна Дар’я (Дг-35)
Дяченко Ттяна (Тлп-4)
Зінченко Тимофій (Дг-34)
Карастойка Єгор (Дг-38)
Міхальова Дар’я (Дг-33)
Москаленко Яна (Дж-1)
Новосельська Міланія (Дг-35)
Сердюк Вероніка (Дж-1)
Тонявська Ірина (Дг-34)
Чмига Анна (Дг-34)
Штефан Вікторія (Дг-36)
Юрченко Анастасія (То-8)
Юрченко Дар’я (Дг-35)

СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКА: СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКА: СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКА:
Роман Олександра (Ді-11)
Можаровська Вікторія (Ді-11)
Гаркавець Анастасія (Ді-12)
Чумак Єва (Ді-12)
Коваленко Софія (Ді-12)
Марченко Олена (Дг-33)
Єрьоменко Юлія (Дг-33)
Данченко Юлія (Дг-34)
Литвиненко Валентина (Дг-34)
Олійник Анна (Дг-34)
Брискіна Анна (Дг-35)
Юрак Діана (Дг-35)
Пудова Анастасія (Дг-35)
Шевлюга Діана (Дг-36)
Пустовойтова Крістіна (Дг-36)
Зайцева Катерина (Дг-37)
Стоянова Олександра (Мпк-1)
Белей Ангеліна (Пк-23)
Найда Віталіна (Пк-23)
Кисла Анастасія (Пк-23)
Гінчук Анастасія (Пк-23)
Квітчук Вікторія (Тлп-5)
Васильковська Юліанна (Тлп-5)
Сейдаметова Софія (Тлп-5)
Заратуйко Дарія (Тлп-5)
Кузнєцова Євгенія (Аг-5)
Гула Анна (Дг-31)
Ковалевська Марія (Дг-31)
Цепкалова Анна (Пк-21)
Тарасенко Катерина (Пк-22)
Лонська Єлізавета (Пк-22)
Воляновська Іванна (Пк-22)
Ульянова Дар’я (То-8)
Савчук Анна (То-8)