Перший курс — перший звіт!

Напередодні новорічних свят у приміщенні ФКМД КНУТД студенти першого курсу спеціалізації «Мистецтво живопису» звітували широкому загалу глядачів своїми напрацюваннями за півріччя. Приємно, що здавалося б, звичайна подія набула небаченого розголосу, адже серед тих, хто завітав на виставку були як працівники коледжу та студенти, так і пересічні люди, закохані у мистецтво. Серед глядачів було чимало митців, а також друзі та батьки вихованців, учні художніх шкіл, студенти різних навчальних закладів.

Попри досить юний вік авторів виставка пролунала гучно, адже серед представлених на виставці творів було чимало тих, які дивували надзвичайно високим рівнем майстерності. З представлених творів (а їх близько 600) основну масу посіли твори акварельних та різних графічних технік, виконані під керівництвом викладача коледжу, члена НСХУ, лауреата премії імені М Дерегуса Дмитра Коваля, який і став організатором цього творчого дійства у стінах нашого мистецького храму.

Своєю творчістю автори вкотре довели — живописна школа Києва існує й донині та продовжує стрімко розвиватися. Глибинне осягнення традицій, примножених сучасними знахідками у вираженні сьогодення, народжує мистецтво справжнє та незаангажоване! А діалог глядача із творчістю культурно збагачує та духовно розширює суспільство.

Приємною інтригою для вихованців коледжу стало і те, що протягом всієї виставки мали змогу почути думку глядача про свою творчість, відгуки та слова побажань. Мистецькі душі — особливі! Вкрай важливо, щоб юне покоління художників вміло не тільки створювати, але й гідно репрезентувати свій доробок широкому колу глядачів. Такі виклики сьогодення, такий сучасний світ! Молоді майстри впевнено крокують ним, назустріч своїм прагненням. А їх наставники радо надихатимуть та завжди підтримають їх на цьому шляху.

Окремі слова вдячності хочеться висловити людині, яка завжди підтримує становлення молодих художників, без якої складно уявити коледж та його сьогодення. Завдяки небайдужості та сумлінній праці адміністрації коледжу та особисто директорки Любові Хмелевської студенти мають змогу опановувати той фах, який їм до серця. Адже організація творчо-освітнього процесу вимагає мудрості та великої любові. В умовах коли світ невпинно змінюється, любов до мистецтва стає все більш актуальною. Бз любові до високого майбутнього не здобувати!